Pozrite si časté otázky našich hostí

Vybrali sme 9 častých otázok, ale určite ich existuje viac. Ak aj napriek množstvu článkov, ktoré máme na webe, máš ešte aj inú otázku, tu na ňu zrejme nájdeš odpoveď. Ak by sa tak nestalo a naďalej máš otázky, zavolaj, napíš nám na 0902/ 581 711 alebo na ahoj@friendstatry.sk a pokúsime sa ti čo najskôr odpovedať, aby si sa vedel čo najlepšie o svojom pobyte rozhodnúť.

Odkedy sa môžem ubytovať?

Ubytovanie, tzv. check-in máme od 14:00. Ak chceš prísť o trochu skôr a máme pre teba apartmán pripravený, nieje problém. Stačí si zavolať, alebo napísať. Ale o 14:00 môžeš prísť určite, všetko bude pripravené.

Dokedy môžem ostať v deň odchodu?

Budeme radi, keď sa podarí odísť do 10:00, aby sme pre ďalších hostí stihli apartmán upratať.

Nájdem u vás recepciu?

Nie. Apartmány sú vo forme 3 izbových bytov, od ktorých v deň príchodu dostaneš kľúče a už si sám sebe pánom. V bloku budeš mať maximálne 3 susedov, keďže v bloku sa nachádzajú 4 byty.

Bývajú s nami majitelia?

Nie. My bývame o ulicu ďalej. Ale ak budeš čokoľvek potrebovať, alebo budeš mať nejaký problém, za pár minút vieme dobehnúť.

Dokedy môžeme grilovať?

Ako všade, aj u nás má obec podmienku nočného kľudu od 22:00. To však neznamená, že párty musí skončiť. Buďte však tolerantní voči susedom a hlavne k iným hosťom v apartmánoch, ktorý môžu ísť zajtra na dlhú túru.

Môže sa na apartmánoch fajčiť?

NIE. V apartmánoch je prísny zákaz fajčenia. Užiť si cigaretu však môžeš na balkóne, na terase alebo v altánku, na záhrade. Buď však prosím, tolerantný. Ak máš apartmán na prízemí, dym ide hore, takže aby to neobťažovalo susedov nad tebou, ktorí môžu byť nefajčiari. Inak s cigaretami problém nemáme.

Máš stále nejakú otázku? Skús ísť nižšie na pokračovanie častých otázok!

9 častých otázok

Je možné prísť so psom?

Táto možnosť je veľmi individuálna. Sami máme radi psíkov, ale stále myslíme na toleranciu voči všetkým hosťom. Menších a kľudných psíkov za menší poplatok tolerujeme, ale väčších s divokejšou povahou NIE. Ľudia si do Tatier prídu oddýchnuť a nikto nechce aby ho o 6:00 ráno zobudil aktívny pes z vedľajšieho apartmánu.

Nachádza sa na apartmánoch aj práčka?

Áno. V spoločných priestoroch nájdete práčku, sušičku a aj samostatné rozkladacie sušiaky, ktoré si môžeš vziať na apartmán na mokré veci, aby boli na ďalší deň plne pripravené na Tatry. Celé vybavenie nájdete v tomto článku a tiež zhrnuté v stĺpci.

Môžem u vás využiť rekreačný poukaz?

Áno, samozrejme. Stačí nám dať o tom vedieť pri rezervácii pobytu, prípadne v deň príchodu.

Časté otázky našich hostí ti nepomohli? To nás mrzí. Napíš nám na mail alebo na WhatsApp a okrem odpovede získaš aj dobrý pocit, že si pomohol ďalším našim hosťom.

Nehanbi sa spýtať! Už sme mali naozaj veľa rôznych otázok, sme zvyknutí.

Majo a Petra