Prečo navštíviť apartmány Friends Tatry

Na našej stránke nájdete množstvo informácii o našich apartmánoch, okolí a prírode, ktoré vám môžu spraviť si detailný obraz, kde strávite svoju dovolenku. V tomto súhrnnom článku si však prečítate to najdôležitejšie, čo by vás mohlo zaujímať. Ak chcete vedieť ešte viac informácií, neváhajte klikať na články, ktoré nájdete pod každým odsekom.

Pohľad na apartmány friends tatry
Pohľad na Apartmán A1

Veľa priestoru pre deti aj pre kufre

Naše ubytovanie sa od ostatných líši hlavne priestorom. V každom byte nájdete spojenú kuchyňu s obývačkou o dĺžke takmer 8 metrov, veľkú manželskú spálňu a jednu izbu s dvoma rozdelenými posteľami. Samozrejmosťou je kúpeľna s WC. A zabudnúť nemôžeme ani na veľké balkóny.

V plne vybavenej kuchyni nájdete riady, nože, príbory, rúru, umývačku riadu, rýchlovarnú kanvicu a množstvo hrncov a iných užitočných doplnkov. O základné suroviny sme sa tiež postarali, aby ste kvôli príležitostnému použitiu nemuseli kupovať veľký olej alebo soľ, či cukor.

Okrem hlavnej obývacej časti so sedačkou a televízorom máte k dispozícii ďalšie 2 samostatné izby sú už spálňová časť, kde si večer poriadne natiahnete unavené nohy a načerpáte novú energiu na ďalší deň. Ak vás je viac, ponúkame aj prísteľku vo forme rozkladacieho gauču. Nezabúdame ani na tie najmenšie detičky, pre ktoré môžeme pripraviť aj malú postieľku do izby tak, aby boli stále pri rodičoch. Z praktickej časti spomenieme prídavné stojanové sušiaky, kde si rozložíte svoje bundy a vetrovky tak, aby boli suché a pripravené na ďalší deň v Tatrách. K dispozícii však máte aj práčku so sušičkou, takže keď sa čokoľvek stane, u nás to dáte do poriadku.

Viac článkov k téme

> Výborná dispozícia 3 izbového bytu, > Plne vybavená kuchyňa, > Vybavenie pre deti

Nieje to len o horách

Priamo z okien každého apartmánu máte výhľad na Vysoké Tatry, hlavne na Lomnický štít. Niekde viac, niekde menej ale uvidíte ich vždy. Nemôže sa stať, že by ste mali apartmán otočený iným smerom, pretože balkóny sú po oboch stranách apartmánu. Pod apartmánmi nájdete pekné záhrady, kde je možnosť grilovať. K dispozícii je aj altánok pre zhruba 15 ludí.

K dispozícii máte aj vyhradené parkovanie pre 1 auto pre každý apartmán. Ak však prídete na viacerých autách, nieje problém zaparkovať pre bránou do záhrady. Nesmieme nespomenúť aj možnosti priamo v obci. Či už veľký obchod, reštaurácie alebo lekáreň či drogériu.

Vďaka našej polohe vás dovolenka neomrzí. Za 10 minút ste v lyžiarskom stredisku, alebo na začiatočných bodoch tých najobľúbenejších túr. Ak však už potrebujete po túrach relax, navštíviť môžete aj metropolu Tatier, mesto Poprad s množstvom obchodov, vrátane obľúbeného športového obchodu Decathlon. Alebo ak hľadáte viac architektúry, odporúčame pamiatky UNESCO v Kežmarku. Pre regeneráciu dospelých a zábavu detí doporučujeme aj aquapark Aquacity. Všetko máte do 10 minút autom.

Viac článkov k téme

> Potraviny a reštaurácie v okolí, > Mestá a miesta v okolí


A na záver sa ešte predstavíme

A na záver článku, by sme sa chceli predstaviť aj my. Sme manželia Petra a Majo a náš najmenší člen, Riško. Apartmány sú pre nás srdcovou záležitosťou a veríme, že je to aj vidieť. Patríme k mladej generácii podnikateľov, ktorí si uvedomujú silu konkurencie a preto sa snažíme aby sa naši hostia u nás cítili čo najlepšie. Za tých pár rokov, sme už hosťom pomohli s rôznymi situáciami, či už s odtiahnutím auta do servisu alebo s liekmi na rýchlu horúčku detí. Najčastejšie však pomáhame s lístkami na lanovky. Je to pre nás samozrejmé, pretože vieme, že na dovolenke ste si vždy tak trochu neistí a presne preto sme tu my. A radi pomôžeme.

Vážime si, ak si vyberiete na vašu dovolenku práve naše Apartmány Friends Tatry.