Pozrite si časté otázky našich hostí

V tejto sekcii našej stránky nájdete niekoľko otázok, ktoré mali iný hostia mohli by vám pomôcť pri rozhodovaní, kde strávite svoj pobyt v Tatrách. Ak však máte otázku, na ktorú ste tu odpoveď nenašli, určite využite formulár na konci stránky. Radi odpovieme na akúkoľvek otázku ohľadom vášho pobytu u nás.

Odkedy sa môžem ubytovať?

Ubytovanie, tzv. check-in máme od 14:00. Ak chceš prísť o trochu skôr a máme pre teba apartmán pripravený, nieje problém. Stačí si zavolať, alebo napísať. Ale o 14:00 môžeš prísť určite, všetko bude pripravené.

Dokedy môžem ostať v deň odchodu?

Budeme radi, keď sa podarí odísť do 10:00, aby sme pre ďalších hostí stihli apartmán upratať.

Nájdem u vás recepciu?

Nie. Apartmány sú vo forme 3 izbových bytov, od ktorých v deň príchodu dostaneš kľúče a už si sám sebe pánom. V bloku budeš mať maximálne 3 susedov, keďže v bloku sa nachádzajú 4 byty.

viac sme o tom písali v článku > Kedy môžem prísť na pobyt


Bývajú s nami majitelia?

Nie. My bývame o ulicu ďalej. Ale ak budeš čokoľvek potrebovať, alebo budeš mať nejaký problém, za pár minút vieme dobehnúť.

viac sme o tom písali v článku > Naše výhody vs. konkurencia


Dokedy môžeme grilovať?

Ako všade, aj u nás má obec podmienku nočného kľudu od 22:00. To však neznamená, že párty musí skončiť. Buďte však tolerantní voči susedom a hlavne k iným hosťom v apartmánoch, ktorý môžu ísť zajtra na dlhú túru.


Môže sa na apartmánoch fajčiť?

NIE. V apartmánoch je prísny zákaz fajčenia. Užiť si cigaretu však môžeš na balkóne, na terase alebo v altánku, na záhrade. Buď však prosím, tolerantný. Ak máš apartmán na prízemí, dym ide hore, takže aby to neobťažovalo susedov nad tebou, ktorí môžu byť nefajčiari. Inak s cigaretami problém nemáme.


Je možné prísť so psom?

Táto možnosť je veľmi individuálna. Sami máme radi psíkov, ale stále myslíme na toleranciu voči všetkým hosťom. Menších a kľudných psíkov za menší poplatok tolerujeme, ale väčších s divokejšou povahou NIE. Ľudia si do Tatier prídu oddýchnuť a nikto nechce aby ho o 6:00 ráno zobudil aktívny pes z vedľajšieho apartmánu.


Nachádza sa na apartmánoch aj práčka?

Áno. V spoločných priestoroch nájdete práčku, sušičku a aj samostatné rozkladacie sušiaky, ktoré si môžeš vziať na apartmán na mokré veci, aby boli na ďalší deň plne pripravené na Tatry. Celé vybavenie nájdete v tomto článku a tiež zhrnuté v stĺpci.


Môžem u vás využiť rekreačný poukaz?

Áno, samozrejme. Stačí nám dať o tom vedieť pri rezervácii pobytu, prípadne v deň príchodu.

viac sme o tom písali v článku > Využite rekreačný poukaz


Na internete som našiel ubytovanie Vera a vyzerá podobne.

Toto ubytovanie je v rámci komplexu, preto vyzerá podobne ale nespravujeme ho my. Má vlastných majiteľov, vlastnú menšiu záhradu a je od nás oddelené. Nevieme vám vôbec povedať aký má interiér, čo ponúka a hlavne aký servis dostanete. Všetky naše výhody a garanciu čistoty ponúkame iba pre našich hostí.

viac sme o tom písali v článku > Naše výhody vs. konkurencia


Časté otázky našich hostí nepomohli a stále máte nejakú otázku?

Využite formulár nižšie a čoskoro nájdete odpoveď tu, alebo vo vašej emailovej schránke.