Detská postieľka v apartmáne

Detská postieľka s kvalitným matracom

Naše apartmány ponúkajú veľkorysý priestor, ale to už viete. Z tohto dôvodu nie je problém nájsť u nás miesto aj pre piateho člena rodiny, resp. aj toho najmenšieho. V každom apartmáne je velká sedačka, ktorá je pre takéto potreby ideálna. Je rozťahovacia a vieme ju pripraviť tak, aby sa na nej pohodlne vyspal ďalší človek. Samozrejme je to trochu na úkor obývačky, kedže sedačku rozložíme, ale je to už len na vašom rozhodnutí, či ju rozloženú aj necháte alebo si ju budete ráno skladať a večer pred spaním zasa rozkladať.

Detská postieľka v apartmáne
Detská postieľka v apartmáne C1

Deti, hlavne tie najmenšie, majú zase iné potreby. Pre ne máme pripravenú malú prenosnú postieľku s kvalitným matracom. Kde inde by sa malý nezbedník alebo princezná cítili lepšie ako práve pri rodičoch. Vďaka veľkosti spálne, vieme dať postieľku priamo k posteli rodičov, aby mali situáciu čo najlepšie pod kontrolou, prípadne aby mama hneď utíšila i ten najmenší náznak zlého sna.

Prístelka aj postieľka sú benefity, ktoré sú pre nás samozrejmosťou. Chceme, aby sa u nás cítila dobre celá rodina a všetci jej členovia.

idea Ak vám pre dieťa niečo chýba, v Poprade nájdete obchod s detským tovarom www.maleja.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články