Aby mal každý svoj priestor

Naše apartmány sú vo svojej podstate práve 3 izbové byty. Každý byt má priestrannú obývačku s plne vybavenou kuchyňou, veľkými balkónmi a k tomu 2 samostatné spálne. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Zabudnúť nesmieme ani na veľkú kuchyňu.

V našej kuchyni nájdete nielen množstvo hrncov a kuchynského náčinia, ale aj základné koreniny, olej, kávu či čaj. Po varení si nemusíte vôbec lámať hlavu s umývaním riadu, k dispozícii je umývačka riadu aj s tabletami, stačí naplniť a spustiť. Kuchyňa je tiež vybavená elektrickým sporákom a rúrou pre aktívnejšie maminy. Obývačka spojená s kuchyňou má dĺžku takmer 8 metrov a šírku až 4,5 metra. Okrem veľkej sedačky s možnosťou prisunutia ďalších stoličiek z kuchyne, je k dispozícii televízor s bohatou ponukou programov. Sedačka je rozťahovacia, čo zabezpečí ďalšie miesto na spanie.

3 izbový byt
Pohodlná sedačka v apartmáne C3

Veľká izba je manželská, to znamená spoločná posteľ pre pár so skriňou a komfortným priestorom okolo. V prípade potreby zabezpečíme v spálni aj detskú postieľku pre najmenšieho člena výletu. Druhá, o niečo menšia izba má 2 oddelené postele, skriňu a tiež dostatok miesta pre kufre. Prirodzenou súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Apartmánov máme k dispozícií viac. Mierne sa od seba líšia dizajnom a doplnkami, ale dispozícia je všade rovnaká. V jednom bloku sú až 4 apartmány, ktoré využijete, ak prídete ako skupina kamarátov alebo rodín.

idea Ak si chcete pozrieť program TV staníc, môžete ho nájsť na www.satelitnatv.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek? Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články