Naše apartmány sú vo svojej podstate práve 3 izbové byty. Priestranná obývačka s plne vybavenou kuchyňou, veľkým balkónom a k tomu 2 samostatné spálne. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Apartmánov máme k dispozícií viac. Mierne sa od seba líšia dizajnom a doplnkami ale dispozícia je všade rovnaká. V jednom bloku sú až 4 apartmány, ktoré využijete, ak prídete ako skupina kamarátov alebo rodín. Viac o bloku apartmánov nájdeš tu.

Plne vybavená kuchyňa

V našej kuchyni nájdeš nielen množstvo hrncov a kuchynského náčinia, ale aj základné koreniny, olej alebo kávu či čaj. Po varení si nemusíš vôbec lámať hlavu s umývaním riadu, k dispozícii je umývačka riadu aj s tabletami, stačí naplniť a spustiť. Kuchyňa je tiež vybavená elektrickým sporákom a rúrou pre aktívnejšie maminy a gazdinky, ktoré oddychujú napríklad pri pečení jablkového koláča. Viac detailov o kuchyni nájdeš tu.

Priestranná obývačka

Obývačka spojená s kuchyňou má dĺžku takmer 8 metrov a šírku až 4,5 metra. Sem sa už určite zmestí aj väčšia rodina alebo skupina kamarátov, priateľov. Predsa ste neprišli do Tatier iba spať. Chcete si ich spolu užiť cez deň vonku a potom večer v pohodlí priestranného apartmánu. Či už v zime pod dekou s dobrou knihou alebo v lete na balkóne pri dlhotrvajúcom západe slnka nad Tatrami. Okrem veľkej sedačky s možnosťou prisunutia ďalších stoličiek z kuchyne, je k dispozícii televízor s bohatou ponukou programov. Sedačka je rozťahovacia, čo zabezpečí ďalšie miesto na spanie. Viac o prístelke alebo detskej postieľke nájdeš tu.

2 samostatné izby

Veľká izba je manželská, to znamená spoločná posteľ pre pár so skriňou a komfortným priestorom okolo. V prípade potreby, zabezpečíme v spálni aj detskú postieľku pre najmenšieho člena výletu. Druhá, o niečo menšia izba má 2 oddelené postele, skriňu a tiež dostatok miesta pre kufre. Prirodzenou súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Termíny a ceny si môžeš pozrieť na Booking.com. Alebo objav naše Tajné ceny!

Každý sa cíti lepšie, keď si má kam vyložiť nohy.

Petra & Majo