Pozrite si všetky detaily apartmánov

Je lepšie raz vidieť ako 100x počuť. Preto sme Vám pripravili kompletnú fotogalériu našich apartmánov. Všetky naše apartmány sú rozmermi aj dispozíciou rovnaké, líšia sa iba rôznym dizajnom.

Obývačka

V každej obývačke nájdete rozkladaciu sedačku, komodu, televízor a konferenčný stolík

Kuchyňa

Súčasťou kuchyne je plne vybavená kuchynská linka, vrátane hrncov a kuchynského náčinia, mikrovlnky, rychlovarnej kanvice, sporáku, veľkej chladničky s mrazničkou a kuchynský stôl so 6 stoličkami. Využiť môžete aj veľkú umývačku riadu.

Izby

V apartmáne sú okrem obývacej izby ďalšie 2 samostatné izby. Spálňa s manželskou posteľou a druhá izba s dvoma samostatnými posteľami. V každej izbe nájdete okrem pohodlných postelí aj skrine, konferenčné stolíky s lampami.

Kúpeľňa

V kúpeľni nájdete sprchový kút a samozrejme toaletu. V každej kúpeľni je aj veľké zrkadlo s umývadlom a rebríkový radiátor. V rámci vybavenia kúpeľne má každý hosť jeden malý a jeden veľký uterák a k dispozícii je aj fén.

Exteriér

Je dôležité aby ste vedeli ako vyzerá aj naše okolie. Apartmány sa nachádzajú na okraji obce Veľká Lomnica. Výhľady máte nielen na Tatry ale aj na záhrady, ktoré sú plne prístupné a priamo pod oknami.


Ak ste sa rozhodli, že sa chcete u nás ubytovať, sme veľmi radi a tešíme sa na vás! Informácie o rezervácii pobytu nájdete tu. Ak máte ďaľšie otázky, pozrite si aj našu sekciu otázky a odpovede.