Parkovanie priamo pri vchode

Začneme asi tým najpraktickejším. Parkovanie. Ku každému apartmánu máme vyhradené jedno parkovacie miesto. Zo skúseností však vieme, že vďaka veľkosti našich apartmánov, o ktorej sa viac dozvieš tu, k nám prichádzajú do jedného 3 izbového apartmánu často aj 2 páry alebo väčšia rodina. Ak teda prídete viacerými autami, kľudne môžete pre parkovanie toho druhého využiť ulicu pred vstupnou bránou. Je tu pár rodinných domov a kopec voľného miesta na parkovanie, takže žiadny problém.

Prísť vlakom alebo autobusom je jednoduché

Apartmány Friends Tatry sa nachádzajú v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Vďaka tomu sa k nám môžeš dopraviť aj ekologickejšou alternatívou, využitím hromadnej dopravy. Ak prídeš vlakom, v okolí nájdeš viacero miest, z ktorých sa k nám dostaneš, viac o mestách v okolí nájdeš tu, ale mi odporúčame ako prestupnú stanicu mesto Poprad. Tam následne nastúpiš na vlak smer Studený potok.

Nenechaj sa zmiasť názvom, ide o vlakovú stanicu priamo v obci Veľká Lomnica. Zo zástavky je to k nám pešo cca 20-30 minút. Ak sa rozhodneš ísť autobusom, postup je rovnaký, prestupuje sa tiež v Poprade. Ak teda zvolíš cestu vlakom alebo autobusom, daj nám o tom vedieť a môžeme ťa na zastávke vyzdvihnúť. Pomôcť ti je pre nás úplne prirodzené.

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Ešte viac informácií o našich apartmánoch