Jesť sa musí, to je jasné. Je mnoho ľudí, ktorý si povedia: „Ja na dovolenke nevarím, ja chcem oddychovať!“. A tak je to správne, dovolenka je dovolenka. Ale my poznáme mnoho ľudí, hlavne rodín, ktoré práve možnosť varenia si priamo na apartmáne ocenia, pretože vedia, že sa tým dá ušetriť množstvo peňazí a tie investovať do zážitkov. Naše apartmány majú riešenie pre každého.

kuchyna

V našej kuchyni nájdeš nielen množstvo hrncov a kuchynského náčinia, ale aj príbory, taniere, šálky a poháre rôzneho druhu. Kuchyňa je samozrejme vybavená chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, ale aj elektrickým sporákom s rúrou pre tie aktívnejšie maminy a gazdinky, ktoré oddychujú pri varení alebo pečení pre celú rodinu. K dispozícii je aj umývačka riadu, takže si netreba robiť starosti s umývaním riadu. Je nám jasné, že keď človek príde len na víkend neminie celé kilo soli a na praženicu liter oleja. Práve preto sme do kuchyne pripravili základné potraviny a koreniny ako káva, čaj, korenie, červená paprika, soľ, cukor a tiež olej, ocot a pár druhov cestovín. Všetko máš po ruke a môžeš použiť hneď ako sa ubytuješ.

Záhradná kuchyňa

Pokiaľ to počasie dovolí, môžeš s rodinou či kamarátmi využiť aj našu záhradnú kuchyňu. Čo tým myslíme? Samozrejme poctivú grilovačku. V príjemnej záhrade máme k dispozícii väčší altánok pri ktorom je gril ideálny na mäso, ryby, zeleninu či zemiaky. Stačí nám povedať a vieme pre vás zabezpečiť aj drevo/uhlie. Viac o záhrade a grile nájdeš tu. Ak sa však rozhodnete zostať vo vnútri, je to len na vás. Všetko potrebné je k dispozícii.

Termíny a ceny si môžeš pozrieť na Booking.com. Alebo objav naše Tajné ceny!

Obed na apartmáne uvaríš, na zážitky ušetríš.

Petra & Majo