Ubytovanie v Tatrách s kuchyňou

Jesť sa musí, to je jasné. Je mnoho ľudí, ktorý si povedia: „Ja na dovolenke nevarím, ja chcem oddychovať!“. A tak je to správne, dovolenka je dovolenka. Ale my poznáme mnoho ľudí, hlavne rodín, ktoré práve možnosť varenia si priamo na apartmáne ocenia, pretože vedia, že sa tým dá ušetriť množstvo peňazí a tie investovať do zážitkov. Naše apartmány majú riešenie pre každého.

V našej kuchyni nájdete nielen množstvo hrncov a kuchynského náčinia, ale aj príbory, taniere, šálky a poháre rôzneho druhu. Kuchyňa je samozrejme vybavená chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, ale aj elektrickým sporákom s rúrou pre tie aktívnejšie maminy a gazdinky, ktoré oddychujú pri varení alebo pečení pre celú rodinu. Kuchyňa má umývačku riadu, takže si netreba robiť starosti s umývaním riadu. Je nám jasné, že keď človek príde len na víkend neminie celé kilo soli a na praženicu liter oleja. Práve preto sme do kuchyne pripravili základné potraviny a koreniny ako káva, čaj, korenie, červená paprika, soľ, cukor a tiež olej, ocot a pár druhov cestovín. Všetko máte po ruke a môžete použiť hneď ako sa ubytujete.

Kuchyňa s veľkým jedálenským stolom na apartmáne A1
Kuchyňa s veľkým jedálenským stolom na apartmáne A1

Varíme aj na záhrade

Neviete, čo je záhradná kuchyňa? Pokiaľ to počasie dovolí, môžete s rodinou či kamarátmi využiť aj našu záhradu s grilmi, ohniskom a altánkami. Čo tým myslíme? Samozrejme poctivú grilovačku. V príjemnej záhrade máme k dispozícii väčší altánok pri ktorom je gril ideálny na mäso, ryby, zeleninu či zemiaky. Stačí nám povedať a vieme pre vás zabezpečiť aj drevo/uhlie. Ak sa však rozhodnete zostať vo vnútri, je to len na vás. Všetko potrebné je k dispozícii.

idea Inšpiráciu a recepty môžete hľadať na www.recepty.sk alebo www.tasty.com

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články