Ako získať Gopass?

Bez Gopass účtu to nepôjde. Naša obec Veľká Lomnica sa nachádza v priamej blízkosti Vysokých Tatier. Iba 10 minút cesty autom alebo autobusom a ste priamo v Tatranskej Lomnici. Práve v Tatranskej Lomnici je prvé veľké lyžiarske stredisko. A potom druhé veľké stredisko je Štrbské pleso, tam to je približne o 20 minút dlhšie. Obidve strediská sú dominantou Tatier a máte v nich tie najlepšie zjazdovky pre začiatočníkov ale aj zaujímavé svahy pre skúsených lyžiarov. Turisti tu nájdu krásne výhľady s celou panorámou obcí a miest pod Tatrami.

Obidve strediská majú lanovky, ktoré vás vyvezú kam si len prajete. Či využijete strednú stanicu Štart, alebo pojdete až na Skalnaté pleso alebo Solisko. A keď je dosť prírodného snehu môžete využiť aj najvyššie miesto na Slovensku pre lyžiarov a to je Lomnické sedlo.

Na všetky lanovky však potrebujete lístok cez účet Gopass. Pre peších turistov stačí online lístok, kde k čítačke priložíte QR kód. Ak sa však chystáte lyžovať, potrebujete kartu Gopass. Ide o plastovú kartu na ktorú si môžete buď online alebo v infocentre kúpiť zvolený skipas, t.j. lístok na lanovky.

vybavíme-gopass
Výhľad zo stanice lanovky Skalnaté pleso

Práve pri vybavovaní kariet Gopass býva mnoho lyžiarov sklamaných. Keď prídete do infocentra lyžiarskeho strediska je potrebné vypísať pre každého člena partie formulár. Následne ho bude pracovníčka prepisovať a zaplatíte okrem ceny denného lístka aj 2€ za kartičku, ktorá vám ostáva. Zdržanie kľudne aj 45 minút. A to môže byť pre deti pripravené na lyže nekonečná doba.

U nás vybavíte skipas rýchlejšie

Apartmány Friends Tatry sú partnerom Gopass. To znamená, že my máme k dispozícii Gopass kartičky. Napíšete nám do emailu všetky informácie, ktoré potrebujeme a my vás registrujeme. Následne máte kartičky v rukách a môžete si ešte v pohodlí apartmánu kúpiť skipasy podľa toho aký druh a na aký deň potrebujete. A už len prídete a idete rovno na lanovky. Bez zdržania.

Ak ste naši hostia, neváhajte nám zavolať, alebo napísať a všetko podstatné, vrátane registrácie vám vysvetlíme a zabezpečíme. Všetky informácie o Gopass, ceny skipasov a lanoviek nájdete na www.gopass.sk.

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články