Priamo pod oknami máš výhľad na našu záhradu. Aby sme sa držali tatranskej prírody, pod oknami sú malé kríčky a pár ihličnatých stromčekov so zemou posiatou drevitou kôrou. Záhrada dodáva naším apartmánom ten správny tatranský šmrnc a podľa mnohých hostí je naozaj veľmi vkusná. Nie je tam toho ani málo, ani veľa. Zo spodných apartmánov dokonca môžeš cez balkón vykročiť priamo na záhradu a dať si tam spomínanú rannú kávu alebo zelený čaj.

Musíme však samozrejme myslieť aj na deti, ktoré by pri ich aktivitách asi našu “drevitú” záhradu veľmi neocenili. A práve pre nich máme v rámci areálu aj veľkú, udržiavanú, trávnatú plochu ideálnu na futbal, bedminton a nahánačky. A už čoskoro nám pribudnú aj preliezky, takže bude čo robiť. Ak sa rozhodneš vyraziť von a pre zmenu inam ako do hôr, nechaj sa inšpirovať našimi tipmi na miesta a mestá v okolí.

Záhrada na rodinnú grilovačku

V záhrade nájdeš veľký, uzatvorený altánok s grilom. Do altánku sa pohodlne zmestí asi 12 ľudí. Vďaka naším priestranným apartmánom o ktorých sa môžeš dozvedieť viac tu, však v jednom bloku môže bývať spolu až 20 hostí. Netreba sa však báť, pomestíte sa určite všetci. Ako takmer každá rodina, skupina priateľov, altánok v prípade pekného počasia využijete akurát tak ako sklad potravín, resp. ako miesto na servírovanie, pretože väčšinu času budete všetci vonku v záhrade.

Keď sa griluje, chcete byť samozrejme na vzduchu a nie zatvorení v altánku. Okrem grilu pre vás pripravujeme aj veľké ohnisko, kde môžete v kruhu rodiny a priateľov pospomínať na časy súčasné, budúce ale aj tie dávno minulé. Gril máme na drevené uhlie a ohnisko samozrejme na drevo. Máte možnosť si zásobu “paliva” kúpiť či už na pumpe, v obchode, ale vieme vám ju samozrejme poskytnúť aj my. Všetkým sa nám predsa jedná o to, aby v tom najlepšom oheň nedohorel.

Ranná káva s výhľadom na Tatry

Množstvo ľudí má svoj malý ranný rituál a to je ranná káva alebo čaj. Jednoducho niečo, čo predĺži ten ranný čas, kým sa telo zobúdza a uvedomuješ si, že si. U nás to je ešte o niečo zvláštnejšie. Hlavne keď je pekné počasie, Tatry ráno hýria farbami, oranžová, svetlomodrá, zelená alebo biela. Množstvo farieb a vždy iné Tatry.

V našich Apartmánoch Friends Tatry si tieto farby vychutnáš už pri zalievaní svojej rannej kávy alebo všetkými zmyslami pri popíjaní kávy na balkóne. Dôvodom je, že výhľad je z každého apartmánu. Pozri si naše výhľady v tomto článku. Okná máme otočené tak do dediny a na priľahlý futbalový štadión ale hlavne na Vysoké Tatry. Nebudeme však klamať, nie je to absolútny výhľad alá Kempinski, ale tú pohodu si vychutnáte. Ruku na to.

Termíny a ceny si môžeš pozrieť na Booking.com. Alebo objav naše Tajné ceny!

Kým si dávaš kávu na balkóne, vidíš deti behať po záhrade.

Petra & Majo
  • 209
  • 3