Opekať môžete aj v zime

Priamo pod oknami máte výhľad na našu záhradu. Aby sme sa držali tatranskej prírody, pod oknami sú malé kríčky a pár ihličnatých stromčekov so zemou posiatou drevitou kôrou. Záhrada dodáva naším apartmánom ten správny tatranský šmrnc a podľa mnohých hostí je naozaj veľmi vkusná. Nie je tam toho ani málo, ani veľa. Zo spodných apartmánov dokonca môžete cez balkón vykročiť priamo na záhradu a dať si tam spomínanú rannú kávu alebo zelený čaj.

Musíme však samozrejme myslieť aj na deti, ktorým drevitá záhrada moc nehovorí a radšej by ocenili mäkkú trávu. A práve pre nich máme v rámci areálu aj veľkú, udržiavanú, trávnatú plochu ideálnu na futbal, bedminton a nahánačky. A už čoskoro nám pribudnú aj preliezky, takže bude čo robiť.

Veľká záhrada s ohniskom na bloku C
Veľká záhrada s ohniskom na bloku C

Ranná káva s výhľadom na Tatry

Množstvo ľudí má svoj malý ranný rituál a to je ranná káva alebo čaj. Jednoducho niečo, čo predĺži ten ranný čas, kým sa telo zobúdza a uvedomuje si, že je. U nás to je ešte o niečo zvláštnejšie. Hlavne keď je pekné počasie, Tatry ráno hýria farbami, oranžová, svetlomodrá, zelená alebo biela. Množstvo farieb a vždy iné Tatry.

V našich Apartmánoch Friends Tatry si tieto farby vychutnáte už pri zalievaní svojej rannej kávy alebo všetkými zmyslami pri popíjaní kávy na balkóne. Dôvodom je, že výhľad je z každého apartmánu. Okná máme otočené tak do dediny a na priľahlý futbalový štadión ale hlavne na Vysoké Tatry. Nebudeme však klamať, nie je to absolútny výhľad alá Kempinski, ale tú pohodu si vychutnáte.

idea Z okien máte výhľad priamo na Lomnický štít. Prečítajte si o ňom niečo na wikipedii.

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články