Keď sme sa pred pár rokmi sťahovali do Tatier, dôvodom bola príroda, vzduch a pokoj. A tie výhľady na hory. Síce to nie sú obrovské Alpy, ale sú to naše slovenské Tatry, do ktorých sme sa tak zamilovali. Sme presvedčení, že s rovnakými dôvodmi sa na dovolenku do Tatier chystáš aj ty. Prírodu nájdeš tak v okolí Tatier, ale hlavne na túrach a výletoch, priamo pod ihličnatými stromami. To že sme podtatranskou obcou znamená, že síce nemáte výhľad z okna na Štrbské pleso za 1000€ na noc, ale vidíte ako nad Tatrami zapadá slnko a môžete si lepšie uvedomiť ich panorámu a krásu.

Výhľad z apartmánov

Každý z našich apartmánov má okná až na tri strany, čo zabezpečí nielen dostatok svetla ale aj pohľad na záhradu, parkovisko a hlavne už spomínané Tatry. Všetko o izbách a vybavení apartmánov sa dozvieš tu. Mnoho hostí na našich balkónoch otočených práve smerom na Tatry zažilo už výnimočné tatranské rána alebo nezabudnuteľné západy slnka. Je to paráda dať si na balkóne rannú kávu pri pohľade na oranžové hory, keď ťa ešte čerstvý ranný vzduch šteklí v nose.

výhľad na Tatry
Miesta, ktoré z okna nevidíš ale vidieť môžeš

Okrem Vysokých Tatier je v okolí mnoho ďalších zaujímavých miest ako Spišský hrad alebo Levoča. V tomto článku ich nájdeš všetky. Keď už sme pri tom, videl si už veľmi známy oltár Majstra Pavla z Levoče? Alebo pamiatku zaradenú v zozname svetového dedičstva Unesco, Artikulárny kostol v Kežmarku? Či už ste veriaci alebo nie, je to úplne jedno. Je to krásne a budeš o tom isto aj doma susedom rozprávať.

Termíny a ceny si môžeš pozrieť na Booking.com. Alebo objav naše Tajné ceny!

  • 92
  • 5