Pre deti máme niečo špeciálne

Mnohokrát privítame v našich apartmánoch aj tých najmenších hostí, deti. A preto je dôležité poskytnúť určitý komfort a výhody práve týmto návštevníkom. Zhrnuli sme zopár vecí, ktoré u nás nájdete práve pre vaše najmenšie deti.

Nezabudnite nás však o tom, že príde malý návštevník dopredu upozorniť, aby sme vám apartmán náležite pripravili.

Veľmi dobré ohlasy máme na to, že v obývacej časti apartmánov nájdete koberec. Ide koberec s minimálnym vlasom, takže drobci sa môžu kludne plaziť a loziť po celom apartmáne. Nebudú na chladnej podlahe. Výbava, ktorú vám vieme na apartmán poskytnúť je skutočne bohatá. Všetky potrebné veci vychádzajú z našej aktuálnej skúsenosti s naším malým bábom a vieme, že sami by sme tieto doplnky na dovolenke privítali.

Deti ocenia je aj detskú postieľku
Detská postieľka na apartmáne C3

V kúpelni síce nájdete sprchový kút, avšak máte k dispozícii aj detskú vaničku. Využijete ju hlavne pri deťoch do 2 rokov, ktorý sa kúpu po sediačky. A keď pôjdeme chronologicky, tak po dobrej sprche isto padne chutné jedlo. Mimochodom, na apartmáne máte aj mikrovlnku, takže pokiaľ máte už pripravené jedlo, nieje problém ho ohriať. Aby sa drobec cítil čo najkomfortnejšie, na apartmáne si nájde aj vlastnú detskú stoličku a tým pádom môže jesť spolu s ostatnými.

A po večeri sa ide do postele. Je prirodzené, že najmenšie deti spávajú ešte s rodičmi a vďaka našim veľkým izbám s tým nieje žiadny problém. V spálni, vedľa manželskej postele si nájdete ustlanú detskú postieľku s matracom, malým vankúšom a perinkou. Všetko pre dobrý oddych malého drobca a veríme, že aj rodičov. Ak však prídete s už trochu vačším drobcom, ktorý práve rieši post-plienkové obdobie, máme k dispozícii aj redukciu na WC pre deti. Chceme predsa aby sa každý náš hosť, cítil u nás čo najlepšie.

Veríme, že tieto potreby pre najmenších vám určite spríjemnia pobyt a taktiež aj ušetria miesto v aute. Len prosíme, aby ste nám dali s predstihom vedieť, že príde aj najmenší hosť. Doplnky niesu štandardne na apartmánoch a pripravujeme ich pre každý pobyt zvlášť.

idea Ak dieťa nechce zaspať, pustite mu rozprávky z Rádia Junior – www.junior.rtvs.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články