Naše apartmány sú vo svojej podstate práve 3 izbové byty. Priestranná obývačka s plne vybavenou kuchyňou, veľkými balkónmi a k tomu 2 samostatné spálne. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Zabudnúť nesmieme ani na veľkú kuchyňu.

V našej kuchyni nájdete nielen množstvo hrncov a kuchynského náčinia ale aj základné koreniny, olej alebo kávu či čaj. Po varení si nemusíš vôbec lámať hlavu s umývaním riadu, k dispozícii je umývačka riadu aj s tabletami, stačí naplniť a spustiť. Kuchyňa je tiež vybavená elektrickým sporákom a rúrou pre aktívnejšie maminy. Obývačka spojená s kuchyňou má dĺžku takmer 8 metrov a šírku až 4,5 metra. Okrem veľkej sedačky s možnosťou prisunutia ďalších stoličiek z kuchyne, je k dispozícii televízor s bohatou ponukou programov. Sedačka je rozťahovacia, čo zabezpečí ďalšie miesto na spanie.

Veľká izba je manželská, to znamená spoločná posteľ pre pár so skriňou a komfortným priestorom okolo. V prípade potreby, zabezpečíme v spálni aj detskú postieľku pre najmenšieho člena výletu. Druhá, o niečo menšia izba má 2 oddelené postele, skriňu a tiež dostatok miesta pre kufre. Prirodzenou súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Apartmánov máme k dispozícií viac. Mierne sa od seba líšia dizajnom a doplnkami ale dispozícia je všade rovnaká. V jednom bloku sú až 4 apartmány, ktoré využijete, ak prídete ako skupina kamarátov alebo rodín.

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek? Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Ešte viac informácií o našich apartmánoch