Parkovanie priamo pri vchode

Začneme asi tým najpraktickejším. Parkovanie. Ku každému apartmánu máme vyhradené jedno parkovacie miesto. Zo skúseností však vieme, že vďaka veľkosti našich apartmánov, o ktorej sa viac dozviete tu, k nám prichádzajú do jedného 3 izbového apartmánu často aj 2 páry alebo väčšia rodina. Ak teda prídete viacerými autami, kľudne môžete pre parkovanie toho druhého využiť ulicu pred vstupnou bránou. Je tu pár rodinných domov a kopec voľného miesta na parkovanie, takže žiadny problém.

Ak prídete vlakom, nepotrebujete parkovanie
Vlaková stanica Studený potok vo Veľkej Lomnici

Prísť vlakom alebo autobusom je jednoduché

Apartmány Friends Tatry sa nachádzajú v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Vďaka tomu sa k nám môžete dopraviť aj ekologickejšou alternatívou, využitím hromadnej dopravy. Ak prídete vlakom, v okolí nájdeš viacero miest, z ktorých sa k nám dostaneš, viac o mestách v okolí nájdete tu, ale mi odporúčame ako prestupnú stanicu mesto Poprad. Tam následne nastúpite na vlak smer Studený potok.

Nenechajte sa zmiasť názvom, ide o vlakovú stanicu priamo v obci Veľká Lomnica. Zo zástavky je to k nám pešo cca 20-30 minút. Ak sa rozhodnete ísť autobusom, postup je rovnaký, prestupuje sa tiež v Poprade. Ak teda zvolíte cestu vlakom alebo autobusom, dajte nám o tom vedieť a môžeme vásna zastávke vyzdvihnúť. Pomôcť vám je pre nás úplne prirodzené.

idea Aktuálne príchody a odchody vlakov a autobusov, nájdete na www.cp.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články