Veľké potraviny v blízkosti ubytovania

V tomto článku si spomenieme blízke potraviny a najbližšie reštaurácie. Veľkou výhodou apartmánov Friends Tatry je veľká, plne vybavená kuchyňa vrátane spotrebičov a chladničky s mrazničkou. Vďaka tomu, že sme na okraji obce, máte k dispozícii väčšinu obchodov a služieb, ktoré by sa vám pri pobyte mohli hodiť.

Potraviny Sintra

Vo vzdialenosti cca 500m nájdete veľké, plnohodnotný obchod značky SINTRA. V potravinách nájdete ovocie, zeleninu, veľké chladničky s mliečnymi výrobkami. Taktiež chladiaci pult pre čerstvé salámy a výber mäsa. Samozrejmosťou je mrazený tovar a vôbec všetko čo by ste k vareniu potrebovali. Taktiež široký výber alko a nealku a pochutiny a sladkosti. K pobytu vám tieto potraviny bohato stačia. Obchod je otvorený každý deň okrem sviatkov od 7:00-20:00, v nedeľu od 8:00-20:00.

Na apartmánoch máte od nás ako základnú výbavu k dispozícii olej, soľ, ocot, mleté čierne korenie, mletá červená paprika, cukor a kávu, čaj. K dispozícii je aj rýchla záchrana v podobe cestovín.

Obchod Sintra nájdete na Google mapách, kliknutím sem.

Potraviny Sintra
Sintra vo Veľkej Lomnici

Sú dni, kedy sa človeku nechce variť, prípadne rád ochutná aj nejakú inú kuchyňu. Preto sme do tohto článku zakomponovali aj 2 najbližšie reštaurácie.

Pizzeria Orchidea

Ide o taliansku reštauráciu s klasickým menu. Pizza, cestoviny, ryby. Reštaurácia nedávno menila majiteľa, takže zatiaľ s ňou nemáme až také skúsenosti. Avšak pokiaľ hľadáte pre deti klasiku, ktorú poznajú, pizzeria môže byť práve zlatou strednou cestou. Od apartmánov je vzdialená približne 400m.

Pizzeriu Orchidea nájdete na Google mapách, kliknutím sem.

Pizzeria Orchidea
Talianska reštaurácia Pizzeria Orchidea

Reštaurácia Koliba u zbojníkov

Oproti potravinám Sintra nájdete slovenskú reštauráciu Koliba. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú vyskúšať slovenskú klasiku ako bryndzové halušky, pirohy alebo držkovú polievku. Nečakajte však zázraky. Reštaurácia nenadchne ale ani neurazí. My pri návšteve zväčša volíme „pečené bryndzové pirohy“.

Reštauráciu Koliba u zbojníkov nájdete na Google mapách, kliknutím sem.

Koliba u zbojníkov
Slovenská reštaurácia Koliba u zbojníkov

Či už sa vyberiete do niektorej z reštaurácií alebo nie, veľkou výhodou našich apartmánov je hlavne spomínaná kuchyňa, kde sa hlavne pri početnejšej rodine ušetrí na jedle nemálo financií.

idea Hľadáte skôr fastfood? Iba 10 minút od nás, pri Poprade je McDonald’s. www.mcdonalds.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články