Výhody, ktoré oceníte

Medzi najväčšie výhody v našich apartmánoch patrí veľký priestor a rozumná dispozícia. Pokiaľ máte za sebou už zopár výletov a dovoleniek, určite práve túto výhodu oceníte. Nieje problém odložiť kabát, kufor a ešte aj deti majú kopec priestoru pre seba. Tých takmer 80m2 je u nás reálne poznať.

Ak si porovnáme ponuku ubytovania v blízkom komplexe tak u nás sa dokážete nadýchnuť vzduchu. To znamená, že môžete kludne výjsť v papučiach na niektorý z dvoch veľkých balkónov. Je na vás, či už si v lete sadnete a vychutnáte tatry, alebo v zime sa trochu nadýchnete čerstvého vzduchu.

Určite medzi výhody Friends Tatry zaraďujeme aj veľkú kuchyňu, ktorá je priamo úmerná aj veľkosti apartmánov. U nás nemáte niekde v rohu strčenú dvojplatničku s mikrovlnkou, ale veľkú pracovnú dosku, šporák, trúbu, spotrebiče a samozrejme veľkú chladničku s mrazničkou. Jednoducho pohodlný piestor, kde máte možnosť pripraviť rôzne jedlá a v porovnaní s reštauráciou ušetriť tak nemalé financie.

Prestretý jedálenský stôl a kuchyňa v apartmáne C3

To budete pozerať!

Na každom apartmáne je pripojený satelit s množstvom programov. Nie 10-20 ale aktuálne ich je v ponuke cez 130 kanálov. Oddýchnuť si môžete pri filmoch, dokumentoch a deti pri svojich obľúbených staniciach, ale pre chlapov je k dispozícii 12 športových kanálov, vrátane anglickej Premier League a Champions League. Pre maďarsky hovoriacich hostí máme špeciálny maďarský balík 10 najsledovanejších staníc.

Skromne priznáme, že výhodou, ktorú inde nánajdete sme MY, majitelia. Peťa a Majo. My sa staráme o čistotu, my sa staráme o údržbu a my chceme, aby sme od vás dostali čo najlepšie hodnotenie. Nie sme zamestnanci preto máme k našim apartmánom a hlavne k našim hosťom vzťah a úplne iný prístup ako recepcia na hoteli. A tu sú dve výhody, ktoré sú určite dôležité. 🙂

Obývačka na apartmáne A2

Nie sme vám za chrbtom

Druhou výhodou spojenou s nami je, že nebývame v budove. Je množstvo penziónov, apartmánov a privátov urobených z jednej časti domu a v druhej bývajú majitelia. Niekomu to môže vyhovovať, ale keby sme my boli na dovolenke, vyberieme si určite túto možnosť, kde nemáme majiteľov za chrbtom. My bývame niekoľko minút od apartmánov, takže ak niečo budete potrebovať, sme samozrejme na blízku.

Výhodou, ktorú ocenia hlavne zahraničný hosti je možnosť komunikácie v angličtine. Áno, aj keď v zahraničí to je úplne prirodzené, u nás to ešte nieje bežnou praxou. Takže ak je potreba, neváhajte písať alebo volať.

Veríme, že výhody, ktoré sme tu spísali vás zaujali a zvažujete pobyt u nás. Tých výhod, ktorými sa odlišujeme je samozrejme omnoho viac. Ako napríklad skorší príchod alebo neskorší odchod, veľké záhrady pod oknami a iné. O všetkých sa dočítate v ďalších článkoch.

idea Chystáte sa lyžovať? Aktuálny stav zjazdoviek nájdete na www.vt.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články