Koľko ľudí sa zmestí do apartmánov? V podstate, maximálna kapacita bloku aj s prístelkami je 20 hostí, čo znamená 5 ľudí v každom zo štyroch apartmánov. Už keď vkročíš do vchodu, je ti všetko jasné, 4 byty, po 2 na každom poschodí. Táto možnosť ponúka nielen súkromie pre každú rodinu, ale zároveň možnosť byť spolu, keď chcete.

Máte súkromie, ale zároveň ste spolu v jednom bloku

Deti môžu behať medzi bytmi a riešiť nielen denné zážitky, ale nebudeme si klamať, aj hrať spolu hry na telefónoch a tabletoch, alebo pozerať, čo je nové na youtube.com. Dospelí sa však rovnako môžu stretnúť a to buď u niekoho v byte alebo si vychutnať vychladené pivo či pohár vína na komfortne veľkom balkóne s výhľadmi na Tatry.

4 samostatné byty

Záhrada a parkovanie

Aj keď príde viac detí, majú u nás čo robiť. Vo väčšej záhrade je kopec miesta na vlastnú fantáciu každého z nich. Okrem „drevitej“ časti máme aj udržiavanú zelenú plochu, kde sa dá do sýtosti vyblázniť a unaviť. Viac o záhrade sa dozvieš tu. S parkovaním u nás nie je žiadny problém. Ku každému apartmánu máme 1 miesto za bránou a množstvo miesta nájdete aj na prístupovej ceste. Možnosti parkovania a dopravy k nám nájdeš tu. Ak uprednostňuješ inú dopravu ako vlastné auto, ľahko sa k nám dostaš aj vlakom alebo autobusom.

Kam vyraziť, ak nie do hôr?

Okrem Tatier máte v okolí mnoho ďalších zaujímavých miest ako Spišský hrad alebo Levoču. V tomto článku ich nájdeš všetky. Keď už sme pri tom, videl si už veľmi známy oltár Majstra Pavla z Levoče? Alebo pamiatku zaradenú v zozname svetového dedičstva Unesco, Artikulárny kostol v Kežmarku? Či už si častým návštevníkom pamiatok a kostolov alebo nie, je to úplne jedno. Tento kostol je naozaj krásny a určite o ňom budeš doma rozprávať aj susedom.

Termíny a ceny si môžeš pozrieť na Booking.com. Alebo objav naše Tajné ceny!

Čím viac ľudí príde, tým lepšia zábava bude.

Petra & Majo
  • 275
  • 7