Viac ľudí, viac zábavy

Koľko ľudí sa zmestí do apartmánov? V podstate, maximálna kapacita bloku aj s prístelkami je 20 hostí, čo znamená 5 ľudí v každom zo štyroch apartmánov. Už keď vkročíte do vchodu, je všetko jasné, 4 samostatné byty, po 2 na každom poschodí. Táto možnosť ponúka nielen súkromie pre každú rodinu, ale zároveň možnosť byť spolu, kedy chcete. Deti môžu prechádzať medzi bytmi a riešiť nielen denné zážitky, ale nebudeme si klamať, aj hrať spolu hry na telefónoch a tabletoch.

Dospelí sa však rovnako môžu stretnúť a to buď u niekoho v byte alebo si vychutnať vychladené pivo či pohár vína na komfortne veľkom balkóne s výhľadmi na Tatry. Ako si môžete všimnúť aj na fotkách, sú to skutočne veľké samostatné byty a nielen priestor delený na menšie miestnosti.

4 samostatné byty s veľkou záhradou
4 samostatné byty s veľkou záhradou

Vyberte sa spolu na výlet

Okrem Tatier máte v okolí mnoho ďalších zaujímavých miest ako Spišský hrad alebo Levoču. Keď už sme pri tom, videli ste už veľmi známy oltár Majstra Pavla z Levoče? Alebo pamiatku zaradenú v zozname svetového dedičstva Unesco, Artikulárny kostol v Kežmarku? Či už ste častým návštevníkom pamiatok a kostolov alebo nie, je to úplne jedno. Tento kostol je naozaj krásny a určite o ňom budete doma rozprávať aj susedom.

Ak hľadáte miesto pre viac rodín, naše samostatné byty sú ideálnym výberom

idea Aj keď idete ako partia, vždy si dávajte na horách pozor. Aktuálne počasie nájdete na www.shmu.sk

Viac informácií o našich apartmánoch

Chcete vidieť viac fotiek: Pozrite si všetky fotky v kompletnej galérii TU
Nedozvedeli ste sa niečo? Všetky otázky a odpovede nájdete TU
Zaujali sme Vás a chcete vedieť cenu? Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt TU
Odporúčame si prečítať aj tieto články